bip
ul. Tadeusza Kościuszki 16a 22 774 10 62 bok@pwklegionowo.com

Budowa sieci wodociągowej na Bukowcu

Ostatnie tygodnie to dynamiczny okres inwestycyjny. Duży nacisk kładziemy na rozwój sieci wodociągowej w rejonie Bukowca. Niedawno się zakończyły prace związane z budową sieci wodociągowej w ulicach: Żwirki, Wigury, Wilczej i Spacerowej. Łącznie powstał ponad 1 km nowej sieci wodociągowej. Zakończona inwestycja gwarantuje dostęp Mieszkańców do zdrowej wody miejskiej. W zeszłym tygodniu rozpoczęły się prace związane z włączeniem wybudowanych przyłączy do nowo powstałej sieci wodociągowej, tzw. wcinki. Kolejna duża inwestycja zgodnie z zapowiedziami została zrealizowana.

Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy sygnały od Pana Prezydenta Miasta Legionowo i Mieszkańców, że inwestycja w tym rejonie jest bardzo potrzebna. Jako przedsiębiorstwo staraliśmy się wywiązać z tego zobowiązania. Cieszymy się, że mapa miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej robi się co raz gęściejsza. Praktycznie każdy kto chce skorzystać z miejskiej infrastruktury ma taką możliwość. Przed nami kolejne inwestycje, o których będziemy informować.

W tym tygodniu rozpoczęły się prace związane z włączeniem wybudowanych przyłączy do nowo powstałej sieci wodociągowej, tzw. wcinki. Kolejna duża inwestycja zgodnie z zapowiedziami została zrealizowana.