bip
ul. Tadeusza Kościuszki 16a 22 774 10 62 bok@pwklegionowo.com

Inwestycje wodociągowo-kanalizacyjne w Legionowie

Inwestycje wodociągowo-kanalizacyjne w Legionowie

Pomimo trwającej epidemii nasze Przedsiębiorstwo cały czas stawia na efektywne prowadzenie prac inwestycyjnych i remontowych. „Dokładamy wszelkich starań, by zachować najwyższe standardy pracy gwarantujące ciągłość dostaw wody i odprowadzanie ścieków dla Mieszkańców Legionowa. Duży nacisk kładziemy na dalszy rozwój i remonty sieci wodociągowej” – mówi Prezes Zarządu PWK „Legionowo” Grzegorz Gruczek.

Obecnie kończą się prace nad budową sieci wodociągowej w ul. Szczyglej na całej długości od ul. Targowej do ul. Kolejowej o łącznej długości 420 m. Na przełomie września i października mieszkańcy tej ulicy będą się mogli podłączyć do miejskiej sieci wodociągowej. Kończą się również prace związane z budową brakującego odcinka sieci kanalizacyjnej w ul. Krasińskiego od ul. Sowińskiego w kierunku ul. Sobieskiego o długości 104 m, do której mieszkańcy będą mogli się podłączyć w już październiku.

Już niebawem będziemy budować nową sieć wodociągową w ul. Sosnowej (409 m), Al. Legionów (546 m), ul. Wardenckiego (200 m) i ul. Topolowej (460 m). Do końca roku powstanie również odcinek sieci kanalizacyjnej w ul. Herberta o łącznej długości 180 m.

Skip to content